неділя, 19 серпня 2012 р.

Дрогінфо

ФОТО - ДРОГОПЕДІЯ
"Дрогінфо" ("ДІ") - дрогобицький інформаційний часопис (друкований аналог інформаційного сайту "Дрогінфо" з деякими суттєвими відмінностями). 9-е за рахунком друковане періодичне видання станом на літо 2012 року. Вийшло кілька номерів. На кінець 2012 року випуск призупинено. 

У нашому списку газета 102 видання міста (на стадії уточнення?) за всю історію преси Дрогобича від 1883 року в хронологічному порядку. Популярність газети підкріплюється популярністю однойменного сайту, який на сьогодні є найпопулярнішим інформаційним ресурсом Дрогобицького краю.

Популярність "ДІ" намагається здобути на основі резонансних матеріалів, а також із використанням не типових для регіону "файлетонів" із карикатурами, які часті у використанні столичної і обласної преси.

Основні відомості (вихідні дані)
Видавець - ПП "Дрогінфо"
Перший номер газети вийшов 26 червня 2012 року.  
Тираж 1000 прим.
8 сторінок А3 (4 кольорові шпальти)
Гол.редактор - Максим Федис. 
Початки газети створювала перша редакція у складі: Наталі Барабаш, Оксани Каспрук, Івана Нагайла, Олеся Рупінського.

Безпосередніми творцями є Оксана Каспрук та Наталя Барабаш.

Медіа-інверсія

"ДІ" - одне з єдиних видань на Галичині і єдине відоме газетне видання Дрогобиччини, яке втілило свій паперовий аналог з Інтернет-простору. Це є рідкісна інверсивна медіа-дія.

Див.також_________________

Джерела_______________________
  1. Нагірна Оксана, Дрогобицькі медія ХХІ ст. (курсовий проект)
  2. Заблоковане "Дрогінфо" // Тустань

Drohobyczer Zeitung

Author & Editor

Has laoreet percipitur ad. Vide interesset in mei, no his legimus verterem. Et nostrum imperdiet appellantur usu, mnesarchum referrentur id vim.